Spied uz attēla!  


Brīnumskapja skolas dziesmiņas-ludziņas 1. Brīnumskapja lugas ir muzikālas - komplektā ar «Brīnumskapja skolas ludziņu» grāmatu izdots arī CD «Brīnumskapja skolas dziesmiņas», kurā atrodamas arī daudziem jau labi zināmo Brīnumskapja dziesmu fonogrammas.

Sazināties ar menedžmentu2. Šajā albūmā jauni Brīnumskapja dziesmu varoņi nāk ciemos pie klausītājiem. Un līdzās populārajām Māsiņām Puteklītēm, Deju skolotājai Kodei un Kāmim ir ieradušies jauni draugi - Māsiņu Puteklīšu bieds Putekļusūcējs, Mazais Mikiņš, kam atšķirībā no Kāmja draugu daudz un katra datora bieds -Datorvīruss. Aicinām visus, lielus un mazus, aizraujošā ceļojumā pa Brīnumskapi!

Tumšas, gaišas lietas3. Komponista Aigara Voitišķa un Brīnumskapja dzejnieka Pētera Brūvera dziesmas. Albumā iekļautas dziesmas arī ar Ineses Zanderes, Ojāra Vācieša, Māras Zālītes un Ievas Samauskas dzeju. Projekta idejas autors Ingus Ulmanis saka: „Brīnumskapis kļuvis vēl sirsnīgāks. Kā ierasts, mēs esam priecīgi, jautri un nebēdnīgi, bet tajā pat laikā esam arī klāt, kad klājas grūti, jo uz pasaules ir dažādas lietas – gan tumšas, gan gaišas. Jebkuru lietu var atslēgt ar zelta atslēdziņu, tikai jāatrod īstās durtiņas”.

Zilā mēle

4. "Šajā albumā "Brīnumskapis" atgriežoties pie dabas, stāsta par mežu un tā iemītniekiem, viņu piedzīvojumiem un gaitām – vilciņu, kuru aicina sasildīties pie karstas tējas, par skudrām – vai viņas ir brīvas, par maijvabolēm – vai viņām ir sirds; par apodziņu un arī vardītēm, kuras dzied mīlas dziesmas savā dīķī. Protams, neiztiek arī bez noslēpumainajiem "Brīnumskapja" kambariem, kuros dzīvo "Durvju burvis" un kur glabājas pati galvenā slepenā formula – kāpēc mēle var būt zila?" stāsta projekta pārstāvji. Albuma "Zilā Mēle" dziesmas ir sarakstījis "Brīnumskapja" komponists Aigars Voitišķis, Kaķītis Laķītis – Ingus Ulmanis, skolotājs Andris Sējāns un jauns, vēl nezināms "Brīnumskapja" slepenais dziesmu autors – Jānis Kurzemnieks.
Kā jau ierasts, daudzām dziesmām ir "Brīnumskapja" dzejnieka Pētera Brūvera dzejoļi, bet albumā "Zilā mēle" albumā izmantoti arī Ievas Samauskas, Evijas Gulbes, Ingus Ulmaņa, Edgara Šubrovska un Jāņa Šipkēvica teksti.

Dziesmu grāmata

Dziesmu grāmata 2Dziesmu grāmata 2 (Notis + CD)


 .